Regeneracja wtryskiwaczy

Regeneracja polega na przywróceniu liniowej charakterystyki pracy wtryskiwaczy, niezbędnej do prawidłowego działania instalacji zasilającej silnik spalinowy. Proces regeneracji jest objęty tajemnicą handlową firmy. Na zregenerowane części udzielana jest wieczysta gwarancja. 

 Proces regeneracji wygląda następująco:

 1. Demontaż wtryskiwaczy przez klienta

  Bardzo istotne z punktu widzenia późniejszej eksploatacji jest przysłanie całej listwy wtrysków wraz z wężem doprowadzającym gaz od filtra fazy lotnej. Wraz ze zregenerowanymi wtryskiwaczami otrzymasz instrukcje eksploatacji oraz niezbędne elementy filtrujące, które pozwolą na długą bezawaryjną eksploatację.

 2. Wysyłka kurierem (Pocztex) bądź przesyłką priorytetową

  Przed wysyłką koniecznie zadzwoń i dowiedz się więcej w jaki sposób zdemontować listwę, w jakiej postaci ją dostarczyć, dowiedz się więcej o gwarancji, ew. warunkach zwrotu pieniędzy za wykonaną usługę. Telefon: 509 879 642, Gadu Gadu: 9360311, Skype: michal.poterek, email:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it   

  Dobrym zwyczajem jest przesłanie e-mail'em lub poprzez sms numeru przesyłki, którą śledzimy w systemie przewoźnika, tak aby nie było żadnych opóźnień.

 3. Proces regeneracji (1 dzień roboczy)

  Proces regeneracji 6 wtyskiwaczy trwa 24 godziny i jest wykonywany za pomocą profesjonalnej, wykorzystywanej w przemysłowym procesie, aparatury oraz odpowiednich nieagresywnych środków czyszcząco-smarująco-konserwujących. Na zregenerowane wtryskiwacze udzielamy gwarancję. Po regeneracji wtryskiwacze posiadają parametry jak wtryskiwacze nowe.

 4. Wysyłka zregenerowanych części do klienta (1 dzień)

Dla przykładu: Wtryskiwacze wysłane w poniedziałek wracają do klienta w czwartek.

W przypadku większej liczby proszę o kontakt w celu ustalenia preferencyjnych warunków.

 

W trosce o klienta i niskie ceny przesyłek znaleźliśmy firmę, która oferuje ceny hurtowe przesyłek już dla pojedynczych paczek!
Kurier przyjedzie i odbierze przesyłkę z domu i dostarczy w ekspresowym tempie.

Naszą dewizą jest: Dobry klient - to zadowolony klient.