Dlaczego warto
  1. Na zdjęciach w galerii mogą Państwo zaobserwować stan dostarczanych wtryskiwaczy, które udaje się z powodzeniem regenerować, a klienci cieszą sie ich późniejszą długotrwałą eksploatacją.
  2. Demontaż instalacji gazowej celem zainstalowania innej, tańszej - odbije się to na kondycji twojego silnika!!!  Demontaż wtrysków możesz przeprowadzić sam (skontaktuj się a powiemy Ci jak) - regenerację zrobimy za Ciebie. Praktycznie każdy wtryskiwacz jesteśmy w stanie przywrócić do świetności.
  3. Klienci zgłaszają iż czyszczenie w warsztatach gazowych nie przynosi rezultatu! Mamy sporo doniesień  iż efekt czyszczenia w markowych warsztatach jak BRC gdzie usługa ta kosztuje 250zł była krótkotrwała i zazwyczaj już na drugi dzień po czyszczeniu problem powracał. My wiemy dlaczego tak się dzieje i nie stosujemy nie efektywnych metod! Warsztaty nie zwracają pieniędzy za źle wykonaną usługę. Tylko profesjonalna regeneracja przynosi rezultat dlatego na zregenerowane wtryskiwacze dajemy wieczystą gwarancję lub zwrot pieniędzy.
  4. Coraz więcej zakładów serwisujących instalacje LPG korzysta z naszych usług.
  5. Nowa listwa wcale nie podziała dłużej od zregenerowanej. W instrukcji eksploatacji przesyłanej wraz z zregenerowanymi częściami opisujemy dlaczego!